O firmie

Firma powstała 10 marca 2008 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Utworzyło ją trzech przyjaciół, których połączyła wspólna pasja i chęć tworzenia. Są nimi Marcin Jabłoński, Michał Kołeczko i Marcin Matyaszczyk. Każdy z nich przed powstaniem firmy nabył doświadczenie w konkretnej gałęzi branży elektrycznej. Marcin Jabłoński jest specjalistą z dziedziny Sieci Energetycznych i Oświetleniowych. Michał Kołeczko jest doświadczonym fachowcem praktykiem w branży instalacyjnej Budownictwa Przemysłowego i Indywidualnego. Marcin Matyaszczyk jest specjalistą  automatykiem z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, jakiego próżno szukać u teoretyków. To sprawiło że w naszej hurtowni fachowej i rzeczowej obsługi doświadczy bardzo szerokie grono klientów.  Od instalatorów-amatorów po automatyków i konstruktorów maszyn.

Początkowo nasza hurtownia mieściła się w niewielkim budynku przy ulicy Krotoszyńskiej. Dzięki naprawdę ciężkiej pracy i olbrzymiemu zaangażowaniu, z początkiem roku 2013 firma przeniosła się do nowo wybudowanej siedziby na ulicy Trzcinowej w Ostrowie Wielkopolskim. Duży i nowoczesny budynek ma zapewnić komfort i ułatwić obsługę wszystkich naszych klientów. Hurtownia posiada również niewielki sklep firmowy na ulicy Głogowskiej 12, oczywiście w Ostrowie Wielkopolskim.

Przez niewątpliwie krótki okres pięciu lat działalności, udało się nam wypracować bardzo dobre kontakty handlowe z wiodącymi producentami z branży elektryczno-energetycznej. Firmy takie jak Schneider Electric, Noark, Lovato, Kontakt Simon i wiele wiele innych, stanowią o różnorodności i wysokiej jakości, oferowanych przez nas produktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio obsłużyć zarówno firmy jak i klientów detalicznych.


.